Edward DWURNIK (ur. 1943)

333
Czterdziestu męczenników, 1969 olej, płótno, 167 x 92 cm; sygn. i opisany u dołu: (MIĘDZYLESIE) I 41 E.M. DWURNIK 1969 II;
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Jarosław MISIAK (ur. 1960)

334
Lancelot z jeziora II akryl, płótno 50 x 61 cm; sygn. p. d.: JM. na odwrocie tytuł i opis autorski
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Marek KWASZKIEWICZ (ur. 1943)

335
Dialog, 2008 olej, płótno, 90 x 110 cm; sygn. dat i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Aleksei NOWIKOW (ur. 1931)

336
Zima w Rahowie olej, płótno, 77 x 97 cm; sygn. p. d.: monogram artysty 87.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)

337
Brzegi - wieczór, 1997 olej, płyta, 34 x 27 cm; sygn. l. d.: DG?? 2083 / 97
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Stanisław BAJ (ur. 1953)

338
Rzeka Bug olej, płótno, 65 x 100 cm; sygn. l. d.: S. Baj na odwrocie na blejtramie tytuł autorski
Cena wywoławcza. 5 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

339
L-1988-97, 1988 akryl, płótno, 122 x 81 cm, sygn. i dat. u dołu: WITOLD-K. 88;
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Natasza EICHELKRAUT-GALIMSKA (ur. 1971)

340
Spadając, 1996 olej, płótno, technika mieszana, 150 x 170 cm; na odwrocie monogram: NEG
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Jan MŁYNARCZYK (ur. 1957)

341
Dziewczyna na plaży olej, płótno, 150 x 109 cm; sygn. p. d.: Młynarczyk
Cena wywoławcza. 8 200 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

342
Muzyka olej, płótno, 52 x 41 cm; sygn. p. d.: Olbiński;
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

343
Czerwone schody olej, płótno, 101 x 75 cm; sygn. l. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Andrzej CISOWSKI (ur. 1962)

344
LOOM, 2005 akryl, płótno, 71 x 72 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)

345
Subway Map I, 2008 olej, płótno, 50 x 50 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Rafał WILK (ur. 1979)

346
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

347
Wanilia, 2009 akryl, płótno, 60 x 73 cm; sygn. p. d.: TK (monogram wiązany) MMIX;
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Robert MOTELSKI (ur. 1977)

348
Trzciny 12 listopada 13: 15, 2008 olej, płótno, 45 x 81 cm; opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

349
Wierzby polskie (No2), 2008 akryl, płótno, 81 x 59,5 cm; sygn. p. d.: ZDZISŁAW OTELLO/HORODECKI 2008
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Władysław RZĄB (1910 -1992)

350
W kościele, 1975 olej, płótno, 56 x 46,5 cm; sygn. p. d.: Rząb
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Władysław RZĄB (1910 -1992)

351
Akt z grzebieniem olej, płótno, 62,5 x 47 cm
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Kamil SIPOWICZ (ur. 1954)

352
Savitri, 2001 akryl, płótno, 100 x 100 cm; sygn. p.d.: SIPOWICZ / 2001
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904 - 1970)

353
Martwa natura, 1968 olej, tektura, 29,5 x 43,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: 1968 PODSADECKI
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Teofil OCIEPKA (1891 - 1978)

354
Lew, 1966 olej, tektura, 40 x 29,5 cm; sygn. p. d.: T. Ociepka / 1966.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Teofil OCIEPKA (1891 - 1978)

355
Leśne zgromadzenie, 1967 olej, tektura, 40 x 29,5 cm; sygn. p. d.: T. Ociepka / 67 r.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Zbysław Marek MACIEJEWSKI (1946 - 1999)

356
Kwiaty, 1981 akryl, płótno, 35 x 35 cm; sygn. p. d.: Zb. Maciejewski / 30 X 1981
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Wacław KONDEK (1917 - 1976)

357
Martwa natura olej, płótno, 85 x 71 cm; sygn. p. d.: W. K.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Eugeniusz GEPPERT (1890 - 1979)

358
Pont Neuf w Paryżu, ok. 1957 akwarela, długopis, tusz, papier, 23,5 x 33,5 cm; sygn. p. d.: EGeppert / Paryż EGeppert (ołówkiem);
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Judyta SOBEL (ur. 1924)

359
Most, 1962 olej, płótno, 72,5 x 88 cm; sygn. p.d.: J. Sobel 62
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

360
Pejzaż zimowy z chochołami olej, płótno, 54 x 65 cm; sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Władysław TROJAN (ur. 1932)

401
Twarz drewno, wys. 41,5 cm; sygn. na odwrocie: W.TROJAN
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Andrzej SIEK (ur. 1973)

402
Śpiąca kobieta, 2007 r. rzeźba w drewnie, wys. 19 cm, dł. 48 cm;
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Barbara FALENDER (ur. 1947)

403
Poduszka erotyczna biskwit, ok. 11 x 16 x 14 cm; sygn. FALENDER
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Barbara FALENDER (ur. 1947)

404
Poduszka erotyczna biskwit, ok. 12,5 x 21 x 16 cm
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Barbara FALENDER (ur. 1947)

405
Poduszka erotyczna biskwit, ok. 10 x 20 x 25 cm
Cena wywoławcza. 3 000 zł