Nr katalogowy: 105

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

Nr katalogowy: 105

Salome, 1974

litografia, papier, 76 x 53 (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Olbiński (ołówkiem)