Nr katalogowy: 316

Wojciech FANGOR (ur. 1922)

Nr katalogowy: 316

N. 20, 1964, N. 16, 1963, N. 23, 1963

olej, płótno, 100 x 100 cm; na odwrociu napisy: Grabowski Gallery