Nr katalogowy: 104

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

Nr katalogowy: 104

Z cyklu folwark zwierzźcy, 1974

litografia barwna, papier, 70 x 50 cm; sygn. p. d.: Lebenstein 74; l. d.: PA