Nr katalogowy: 322

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918 - 1987)

Nr katalogowy: 322

Exelencja, 1981

olej, płótno, 50 x 40 cm; sygn. i dat. na odwrocie: t. Brzozowski. / 1981