Nr katalogowy: 303

Henryk WANIEK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 303

Kompozycja, 2003/2004

akwarela, złota folia, papier, 24,5 x 24,5 cm sygn. p.d.: Henryk Waniek / Dec 2003 / jan 2004