Nr katalogowy: 305

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

Nr katalogowy: 305

Egzotyczne ptaki, 2001

olej, płótno, 100 x 90 cm, sygn. i dat. l. d.: Eugeniusz / Gerlach / 2001