Nr katalogowy: 332

Jacek MAŚLANKIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 332

Barcelona - Ritorno

olej, płyta pilśniowa, 100 x 70 cm; sygn. p.d.: JMaślankiewicz;