Nr katalogowy: 172

Nicolaes BERCHEM? (1620-1683)

Nr katalogowy: 172

Scena rodzajowa - przeładunek pod zamkiem

olej, deska; 27 x 28,5 cm;
sygn. l .d.: NBerchem;