Nr katalogowy: 204

Joseph d’ ASTE (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 204

Faunik z koziołkiem, ok. 1910

brąz patynowany; 39 x 56 x 24 cm;
sygn. na skałce: J. D. Aste;