Nr katalogowy: 414

Henryk WÓJCIK (1920-2009)

Nr katalogowy: 414

Martwa natura z rybami, 2001

olej, tektura; 60,5 x 51 cm;
sygn. i dat. l. d.: HEN Wójcik 2001