Nr katalogowy: 413

Maria MARKOWSKA (1923-1994)

Nr katalogowy: 413

Martwa natura

olej, płótno; 130 x 130 cm;
sygn. na odwrocie na krośnie napis autorki: MARKOWSKA MARIA / MARTWA NATURA/ 129 cm x 129/ cm / Kraków 18 STYCZNIA / 76 m. 4; oznac