Nr katalogowy: 308

Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)

Nr katalogowy: 308

Emanacje słabości, 2003

olej, szablon, papier; 91 x 70 cm
sygn. na odwrocie: Twożywo 2003 21/30