Nr katalogowy: 161

Iwan TRUSZ (1869-1940)

Nr katalogowy: 161

Pejzaż, ok. 1905

olej, tektura; 5,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: I Trusz
Cena oferowana 2 500 zł