Nr katalogowy: 134

Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)

Nr katalogowy: 134

Scena z cyrku

olej, papier naklejony na płótno; 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz
Cena oferowana 17 000 zł