Nr katalogowy: 164

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 164

Droga w lesie, po 1950

olej, płótno; 60,5 x 91,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR/ KORECKI