Nr katalogowy: 156

Andrzej JURKIEWICZ (1907-1967)

Nr katalogowy: 156

Kwiaty w dzbanku

olej, karton; 47,5 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: Jurkiewicz