Nr katalogowy: 162

Witold WOJTKIEWICZ (1879-1909)

Nr katalogowy: 162

Stodoły [Opuszczona zagroda. Opuszczony dwór], 1903

olej, płótno; 17,5 x 23 cm;
sygn. l. d.: W. Wojtkiewicz
Cena sprzedaży 42 000 zł