Władysław SERAFIN (1905-1988)

122
Pejzaż wiejski z chmurami akwarela, papier; 36,5 x 54,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Julian FAŁAT (1853-1929)

123
Kapliczka w Bystrej, 1916 akwarela, papier; 53,5 x 73 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: JFałat/ Bystra / 1916
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

124
Dworek, ok. 1925 olej, tektura; 24 x 34 cm;
sygn. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
Cena wywoławcza. 8 000 zł
Cena oferowana 6 000 zł

125
W saloniku, 1942 olej, tektura; 23,5 x 34 cm;
sygn. i dat. l. d.: BR-RYCHTER-JANOWSKA. / 1942
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Helene de KAY (1846-1916)?

126
Artystka w pracowni - wizerunek własny olej, płótno; 72 x 54 cm;
sygn. na sztaludze: Ham Kay
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Herman Johannes ANSINGH (1880-1957)

127
Miasteczko nad rzeką olej, deska; 37 x 55 cm;
sygn. p. d.: H ANSINGH
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Lucian [Lucien] K. PRZEPIÓRSKI (1830-1911)

128
Zabawy dziecięce, 1891 olej, płótno; 85,5 x 57 cm;
sygn. l. d.: Lucien Przepiorski / Paris 1891
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Edward OKUŃ (1872-1945)

129
Pejzaż olej, płótno; 18 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E OKUŃ;
napis na odwrocie: No 58
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)

130
Pejzaż z Kalwarii, ok. 1980 olej, tektura; 38 x 50 cm;
sygn. l. d.: Z. Przebindowski
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

131
Drzewa w Kaliszanach, 1953 olej, tektura; 21,3 x 26,6 cm;
sygn. p. d.: ST. CZAJKOWSKI / 1953
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

132
Zarośla olej, tektura; 32.5 x 24 cm;
sygn. l. d.: JAN STANISŁAWSKI;
Cena wywoławcza. 55 000 zł

Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)

133
W sadzie olej, płótno; 85,5 x 100 cm;
sygn. p. d.: FEDKOWICZ
Cena wywoławcza. 12 000 zł
Cena sprzedaży 12 000 zł

Tadeusz ROMAN (1906-1983)

134
Na spacerze olej, płótno; 44,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: T. ROMAN
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Alfred WIERUSZ-KOWALSKI (1849-1915)

135
Przed meczetem, po 1903 olej, płótno; 47,5 x 61,5 cm;
sygn. l. d.: A Wierusz Kowalski
Cena wywoławcza. 195 000 zł

136
Pejzaż olej, płótno; 38,5 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: WWeiss
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Władysław ROSSOWSKI (1857-1923)

137
Widok na Kalwarię, 1888 olej, płótno; 42 x 52,5 cm;
po prawej stronie u dołu napis: Kalwarya 888
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

138
Dom w ogrodzie olej, tektura; 15,5 x 21,7 cm;
sygn. p. d.: JAN STANISŁAWSKI
Cena wywoławcza. 55 000 zł

139
Odpoczynek pod drzewem olej, tektura; 29,5 x 40 cm;
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Franciszek MOLLO (1897-1967)

140
Katedra Notre Dame olej, tektura; 27,5 x 33 cm;
sygn., opis i dedykacja p. d.: Notre Dame
- Paryż/ P. Stefie …
Cena wywoławcza. 4 000 zł

MILLER, XIX/XX w.

141
Targ rybny w holenderskim miasteczku olej, płótno; 63,5 x 100 cm;
sygn. p. d.: Millner
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

142
Wyspa Umarłych, ok. 1885/6 olej, tektura; 30,3 x 41 cm;
sygn. p. d.: J Malczewski
Cena wywoławcza. 55 000 zł

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

143
Pejzaż z okolic Sułoszowej, 1938 olej, płótno; 68 x 93 cm;
sygn. i dat. l. d.: St. Paciorek. / 1938. Sułosz.
Cena wywoławcza. 6 700 zł

144
Pejzaż - Kalwaria olej, tektura; 23,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WW
Cena wywoławcza. 15 000 zł

145
Pola olej, płótno; 50,5 x 65,5 cm;
sygn. l. d.: WWeiss
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Michał STAŃKO (1901-1969)

146
Pejzaż zimowy, 1968 olej, tektura; 48 x 67,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. Stańko 1968
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Marian PUFFKE (1888-1925) - przypisywany

147
Pejzaż zimowy olej, płótno; 50,5 x 66,7 cm
Cena wywoławcza. 3 000 zł

148
Pejzaż olej, tektura; 34 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Paciorek
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jan RUBCZAK (1884-1942)

149
Widok na Wawel, ok. 1930 olej, płótno; 63 x 88 cm;
sygn. p. d.: Rubczak
Cena wywoławcza. 37 000 zł
Cena oferowana 33 000 zł

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

150
Pejzaż z zakolem rzeki olej, płótno; 45,5 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: W. Terlikowski
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

151
Pejzaż olej, płótno; 41 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: Rzepiński
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Nathan GRUNSWEIGH (1880 - 1943)

152
Miasteczko olej, płótno, 54 x 65 cm;
sygn. p.d.: Grunsweigh / 1939
Cena wywoławcza. 11 500 zł

153
Pejzaż, 1933 olej, płótno; 54,5 x 73,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1933 / W de Terlikowski
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

154
Martwa natura olej, płótno; 50 x 61,5 cm;
sygn. u dołu: Rzepiński
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Eustachy WASILKOWSKI (1904-1977)

155
Martwa natura z czerwonym pędzlem, 1946 olej, tektura fakturowana; 37 x 47 cm;
na odwrocie napis autorski: Eustachy Wasilkowski / "Martwa natura" /
Cena wywoławcza. 3 000 zł

156
Peonie i Cezanne olej, płótno; 89 x 66,5 cm;
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
Cena wywoławcza. 6 000 zł

157
Kwiaty w wazonie, 1927 olej, płótno; 46,5 x 61,5 cm;
sygn. p. g.: 27/ W. de Terlikowski
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Rajmund KANELBA (1897-1960)

158
Martwa natura z kwiatami i grzebieniem, 1932 olej, płótno; 92 x 65 cm;
sygn. p. d.: Kanelba;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Iwan TRUSZ (1869-1940)

159
Pejzaż olej, tektura; 18,2 x 26 cm;
sygn. p. d.: Iw. Trusz
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Henryk KRYCH (1905-1980)

160
Pejzaż wiosenny olej, płótno; 50,8 x 65 cm;
sygn. l. d.: H. KRYCH;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

161
Pejzaż - jesień olej, sklejka; 24 x 32,5 cm;
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856 -1942)

162
Bitwa pod Berezyną - fragment panoramy olej, płótno, 172 x 250 cm;
Cena wywoławcza. 150 000 zł

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

163
Szarża pod Kiernozią olej, płótno, 70,5 x 102 cm;
Na odwrocie nalepka ze zbiorów Tadeusza
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Joseph Friedrich N. HEYDENDAHL (1844-1906)

164
Konwój jeńców, ok. 1880 olej, deska; 20,5 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: J. Heydendahl.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

165
Dobosz - fragment Olszynki Grochowskiej, 1907 olej, płótno, 95 x 53 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / .907
Cena wywoławcza. 115 000 zł
Cena oferowana 80 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

166
Autoportret, 1932 olej, płótno; 36 x 32,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: 1932 / Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza. 14 000 zł
Cena oferowana 10 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

167
Powrót olej, tektura, 38 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman / Szklarska Poręba 1947
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

168
Głowa starca w futrzanej czapce, 1939 olej, tektura naklejona na sklejkę; 15 x 8,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofman / 1939;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

169
Nowe pokolenie, 1951 olej, tektura; 62 x 38,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil / Hofman 1951;
Cena wywoławcza. 17 500 zł