Nr katalogowy: 427

Agata KLECZKOWSKA (ur.1987)

Nr katalogowy: 427

Bez tytułu - Królik, 2011

olej, akryl, płótno;
73 x 60 cm;
Cena sprzedaży 12 000 zł