Nr katalogowy: 413

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 413

Obraz 2294 (Łagów - Czerwiec), 1998

olej, płyta; 122 x 74 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ AE 2294 / 98 AE
Cena oferowana 80 000 zł