Nr katalogowy: 414

Eugeniusz ARCT (1899-1974)

Nr katalogowy: 414

Pejzaż miejski, 1967

olej, płótno naklejone na tekturę; 52,5 x 67 cm;
sygn. p. d.: Eug. Arct 1967;