Nr katalogowy: 423

Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1937)

Nr katalogowy: 423

Przedstawienie symboliczne I

olej, płótno; 56 x 65,5 cm
sygn. l. d. : J.LEWANDOWSKI