Nr katalogowy: 420

Ryszard ZAJĄC (ur. 1929)

Nr katalogowy: 420

Ceramika czerwona,1994

olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. i dat l .g.: RY / ZA / 94 (wydrapane końcówką pędzla);