Nr katalogowy: 425

Oskar RABENDA (ur. 1975)

Nr katalogowy: 425

Czarny Staw jesienią, z cyklu: Tatry, 2014

olej, płótno; 120 x 180 cm;
sygn. p. d.: Oskar Rabenda/ 2014
Cena oferowana 4 800 zł