Malarz nieokreślony francuski?, XIX w.

178
Napoleon Bonaparte z oficerami - szkic, ok 1830
olej, płótno; 43 x 60 cm
Cena wywoławcza. 15 000 zł

J. BARTHELEMY, XVII/XVIII w.

179
Pejzaż ze sztafażem olej, płótno dublowane; 24 x 32,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Barthelemy 28
Cena wywoławcza. 3 200 zł

180
Wizerunki apostołów - Mateusza, Szymona i Andrzeja tempera, drewno; wymiary całości wraz
z obramieniem: 51,5 x 28,5 cm (dwa przedstawienia),
65,5 x 33 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

181
Wędrowny zakonnik olej, płótno naklejone na tekturę;
40 x 30 cm
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Joann Georg BOHME (1673-1746)

182
Zwiastowanie, 1736 olej, deska; 18,5 x 26 cm;
sygn. p. d.: Bohme f. 1836
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

183
Toaleta damy olej, płótno dublowane,
34,5 x 44,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

184
Cierniem Koronowanie olej, blacha; 16 x 13 cm (w świetle oprawy);
Po konserwacji.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

201
Konsolka z główkami aniołków drewno lipowe, polichromowane, złocone,
Małopolska?, koniec XVIII w. - pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

202
Krucyfiks drewno polichromowane, 75,5 x 51 cm.
Polska Południowa, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

203
Główka aniołka drewno, polichromowane, złocone, wys. 22,5 cm.
Małopolska?, 2. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

204
Anioł klęczący na obłokach drewno lipowe, wtórnie polichromowane, wys. 34 cm.
Polska, 1 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

205
Chrystus Emmanuel drewno lipowe, polichromowane, wys. 32,5 cm.
Małopolska (?), Kraków (?), 1. ćw. XVI w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

206
Kobieta klęcząca - styl zakopiański drewno, 33 x 10 x 10 cm;
Polska, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 6 700 zł

207
Postać anioła drewno polichromowane, złocone wys. 39 cm;
Małopolska?, 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

208
Anioł drewno lipowe, pierwotnie polichromowane,
Mazowsze (Warszawa ?), 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

209
Para puttów drewno lipowe, pierwotnie polichromowane,
Szkoła lwowska, ok. 1770-1800
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Paul MOREAU-VAUTHIER (1871-1936)

210
Żubr, lata 20. - 30. XX w. brąz, 15 x 17 x 7 cm;
sygn. przy podstawie: P. Moreau - Vauthier
Cena wywoławcza. 5 300 zł

211
Żołnierz brąz patynowany, odlew sygnowany:
BR. ŁOPIEŃSCY / WARSZAWA
sygn. (monogram): SK 927
Cena wywoławcza. 2 500 zł

212
Łucznik sygn. z tyłu: PBK/ Bronce Caro / WERKSTÄTTE
/ BRONZERUD...GUSS
wys. całości: 38,5 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Ronald COLLAS, XIX w.

213
Wenus z Milo, 1881 powtórzenie rzeźby antycznej;
brąz, wys. 57 cm;
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Aleksiej Pietrowicz GRACZEW (ok. 1780-1850)

214
Jeźdźcy wschodni (Cavaliers orientaux) Fabr. C. F. WOERFFEL, XIX/XX w.
brąz, patynowany, cyzelowany; 43 x 43 x 25 cm;
sygn.: AP. GRACZEW (cyrylicą - z boku)
Cena wywoławcza. 57 000 zł

Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)

301
4 pola ostrości, negatyw 1969 / odbitka współczesna fotografia czarno-biała, papier fotograficzny
Kodak Professional; 49 x 39 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)

302
Głowa W. Wiszniewskiego z cyklu Fetysze, negatyw 1978 / odbitka współczesna fotografia czarno-biała, papier fotograficzny
Kodak Professional; 38 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)

303
Autoportret przestrzenny, negatyw 1969 / odbitka współczesna fotografia barwna,
papier; 21,5 x 15 cm;
Cena wywoławcza. 400 zł

Tadeusz WAŃSKI (1894-1958)

304
Gdańsk. Stare Miasto - Teka fotografii (73 sztuki) fotografie czarno-białe, brom, papier naklejony na tekturkę;
fotografia ok. 29,2 x 18,8 cm (jednakowy format każdej z prac),
Cena wywoławcza. 12 000 zł

GRUPA ŁÓDŹ KALISKA (rok powstania: 1979)

305
„Tango” - czasopismo wydane przez Łódź Kaliską, 1983 technika własna, grafika, papier;
30 x 21,5 cm;
Cena wywoławcza. 4 700 zł

Jan NOWAK (1930-2010)

306
Zestaw 8 grafik - Chorzów, 1978 akwaforta, akwatinta, papier; format zróżnicowany
wymiar arkusza: 32,7 x 29 cm
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Paweł WEINREB (ur. 1978)

307
Game Over, 2007 druk cyfrowy, litografia, papier;
64 x 79,5 cm (wymiar odbitki),
Cena wywoławcza. 1 700 zł

Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)

308
Kompozycja II, 2013 technika mieszana, papier;
11 x 28,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 900 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

309
Kompozycja, 1982 mezzotinta, papier;
15,6 x 11 cm (wymiar odbitki),
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)

310
Kompozycja III, 2013 technika mieszana, papier;
7 x 7 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 600 zł

Bartłomiej CHWILCZYŃSKI (ur. 1987)

311
Tajemniczy ogród litografia, papier;
53 x 77,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 600 zł

312
Kurtyna, 1982 akwaforta, papier;
14,5 x 10,3 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

313
Wieczór, 1976 długopis, papier naklejony na tekturę;
14,5 x 20,9 cm;
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Leszek RÓZGA (ur. 1924)

314
Akt, 1987 ołówek, papier;
99 x 69 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

315
Kobieta stojąca w wodzie, 1993 serigrafia, papier, 43 x 29 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

316
Ewa, 1967 ołówek, papier;
26,5 x 18,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

317
Ucieczka - Zestaw 4 prac, 1957 ołówek, tusz, papier;
format zróżnicowany
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

319
Zestaw 3 prac, 1992 cienkopis brązowy, papier;
29 x 20 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

401
Poronin z cyklu Akwarele z Bukowiny, 1981 gwasz, papier;
49 x 34,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

402
Kwiaty w wazonie gwasz, papier,
32 x 30 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Andrzej KREÜTZ-MAJEWSKI (1936-2011)

403
Projekt scenografii ołówek, gwasz, tusz, papier;
25,5 x 15,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 500 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

404
Księga raju - projekt ilustracji, przed 1988 pastel, papier;
21,5 x 44,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 200 zł

405
Twarz, 1994 pastel, papier;
40,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

406
Zestaw szkiców, 1957/58 zestaw 4 projektów ilustracji
do książki Witolda Gombrowicza „Iwona”
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

407
Obiekt zoomorficzny, 1960 technika mieszana tektura;
99 x 69 cm;
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

408
Kompozycja 9 - IX - 65, 1965 gwasz, tusz, papier,
61,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 800 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

409
Pigalle, 1971 tusz, kredka, pastel, papier;
51 x 42 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 19 000 zł