Nr katalogowy: 214

Aleksiej Pietrowicz GRACZEW (ok. 1780-1850)

Nr katalogowy: 214

Jeźdźcy wschodni (Cavaliers orientaux)

Fabr. C. F. WOERFFEL, XIX/XX w.
brąz, patynowany, cyzelowany; 43 x 43 x 25 cm;
sygn.: AP. GRACZEW (cyrylicą - z boku)