834
Zegar kominkowy z figurą muszkietera marblit, brąz złocony i patynowany, szkło;
Francja, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

835
Zegar kominkowy marblit, marmur, brąz, mosiądz, szkło;
Francja, firma zegarmistrzowska
Japy Freres, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

836
Kantyna podróżna z karafkami i kieliszkami Europa Zachodnia, Anglia?, Francja?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

837
Zegar kominkowy z popiersiem bogini Diany marblit, brąz patynowany, mosiądz, szkło;
Francja, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 700 zł

838
Lampa naftowa mosiądz złocony, szkło; wys. 65,5 cm;
Austro-Węgry?, XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

839
Lampa naftowa secesyjna Niemcy, Berlin, firma J. Hirschorn (czynna
w 2 poł. XIX w.; produkowała m.in. palniki
ALEXANDRA-BRENNER).
Cena wywoławcza. 2 200 zł

840
Para lamp olejowych, porcelanowych porcelana, brąz, szkło; wys. 64 cm,
Niemcy?, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

841
Lampa naftowa Holandia (korpus), Niemcy, Lipsk (palnik)
- firma Hugo Schneider, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

842
Lichtarz kościelny cyna; wys. 131,5 cm (bez kolca 122 cm);
Niemcy?, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

843
Sztandar Organizacji Pomocy Wzajemnej miasta Schaerbeek Belgia, Schaerbeek, Koło Prawdziwych
Filantropów, 1885
Cena wywoławcza. 2 200 zł

844
Tkanina gobelinowa wełna, bawełna; podszycie satynowe;
135 x 185 cm.
Francja, Aubusson?, XIX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

845
Kobierzec - chodnik kaukaski wełna; 355 x 110 cm.
Kaukaz, Karabach, XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

846
Szafka z wbudowanym gramofonem elektrycznym oraz 38 płyt Czechosłowacja, firma SUPRAPHON (zał. w 1932);
koniec lat 50. XX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

847
Lampa art-deco na biurko metal niklowany, drewno, szkło;
Europa Zachodnia, Niemcy, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

848
Patefon z tubą drewno oklejane orzechem, metal niklowany, mosiądz;
Szwajcaria, 2 dekada XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

849
Lampa art deco, podłogowa metal niklowany, drewno, szkło; wys. 159 cm;
Europa Zachodnia, Niemcy?, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

901
Komplet sześciu krzeseł biedermeierowskich konstrukcja - sosna, orzech; fornir - orzech;
Europa Środkowa, ok. 1830-1850
czterec
Cena wywoławcza. 4 800 zł

902
Stół biedermeierowski konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
Europa Środkowa, ok. 1840
Cena wywoławcza. 2 500 zł

903
Sekretera biedermeierowska konstrukcja - jesion, orzech, brzoza; fornir - orzech;
okucia - stal; w otworach kluczyn wkładki z kości;
Europa Środkowa, ok. 1840
Cena wywoławcza. 4 500 zł

904
Biblioteka biedermeierowska konstrukcja - sosna, plecy wtórne - sklejka;
fornir - jesion; Europa Środkowa, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

905
Sekretera rokokowa topola, brzoza; fornir i listwy profilowe - orzech;
żyłka - jawor; okucia - mosiądz, stal;
Europa Środkowa, 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

906
Stolik pomocniczy klasycystyczny konstrukcja - sosna, czereśnia; fornir - orzech;
intarsje - palisandrowiec;
Europa Środkowa, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

907
Sekretera barokowa konstrukcja - sosna; fornir - orzech;
Europa Środkowa, Niemcy (?), 1 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 60 000 zł

908
Szafa eklektyczna dębina, sosna; okucia - stal mosiądzowana;
Europa Środkowa, Galicja (?), XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 9 300 zł

909
Szafa kątowa w stylu modernistycznym konstrukcja - dębina; fornir - orzech; okucia - mosiądz;
Europa Środkowa (?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 7 300 zł

910
Kredensowa szafa kątowa w stylu rokokowym konstrukcja - świerk; fornir - jesion; intarsja - śliwka;
okucia - mosiądz, stal;
Europa Środkowa, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 50 000 zł

911
Pomocnik art deco konstrukcja - sosna?; fornir - palisander, mahoń;
Europa Środkowa, ok. 1925
Cena wywoławcza. 7 000 zł

912
Stolik w stylu klasycystycznym konstrukcja - buczyna barwiona na mahoń;
blat - marmur w zielonkawo-żółtawe żyłki;
Europa Środkowa, XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

913
Fotel w stylu klasycystycznym buczyna; 88,5 x 58 x 48 cm.
Europa Środkowa, XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

914
Szezlong klasyczny konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
Europa Środkowa, XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

915
Regał biblioteczny w stylu empirowym konstrukcja - sosna, mahoń; fornir - mahoń;
okucia - mosiądz; 128,7 x 143,7 x 36,5 cm.
Francja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

916
Bieliźniarka eklektyczna konstrukcja - sosna, orzech; okucia - mosiądz;
Europa Środkowa, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

917
Szafka w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
okucia - stal, mosiądz;
Europa Środkowa, ok. 1880
Cena wywoławcza. 2 800 zł

918
Stół w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
Europa Środkowa, ok. 1860
Cena wywoławcza. 4 900 zł

919
Szafka w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna; plecy współczesne - sklejka;
fornir - orzech wzorzysty;
Europa Środkowa, ok. 1860
Cena wywoławcza. 3 500 zł