Nr katalogowy: 179

J. BARTHELEMY, XVII/XVIII w.

Nr katalogowy: 179

Pejzaż ze sztafażem

olej, płótno dublowane; 24 x 32,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Barthelemy 28