Nr katalogowy: 210

Paul MOREAU-VAUTHIER (1871-1936)

Nr katalogowy: 210

Żubr, lata 20. - 30. XX w.

brąz, 15 x 17 x 7 cm;
sygn. przy podstawie: P. Moreau - Vauthier