Edward HARTWIG (1909-2003)
Nr katalogowy1
Portret artysty malarza Zenona Kononowicza
fotografia czarno-biała, brom, papier;
14,3 x 10,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: EHartwig (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Fotograf nieokreślony
Nr katalogowy3
Album z fotografiami
Polska, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
500 zł
Leszek Kołakowski (tekst)
Nr katalogowy5
Ogólna teoria nie-uprawiania ogrodu
Andrzej Bartczak (grafika)
Wydawca „Poprzeczna Oficyna Press"
Jacka Wdzięczaka, Łódź [1992].
Cena wywoławcza.
800 zł
Hans VOLLMER
Nr katalogowy7
Allgemeines Lexikon der Bildenden Künstler
T. 1-6. Leipzig - E. A. Seemann Verlag - 1953-1962.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
9
Sztuka 1897-1922
Kraków [1922]. Nakład i własność
H. Altenberga i Gubrynowicza i Syna we Lwowie.
Cena wywoławcza.
400 zł
Joseph GROZER (1755-1799)
Nr katalogowy11
Odpoczynek - The Peasant's repast - Le repas du Paysant, 1798
wg Henry SINGLETON (1766-1839)
mezzotinta, papier; 55 x 42,3 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Julian FAŁAT (1853-1929)
Nr katalogowy13
Polowanie na łosia zimą - plansza z „Teki myśliwskiej"
litografia barwna, papier;
27 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie l. d.: JFałat / Nieśwież
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Gabriel BODENEHR (1673-1765)
Nr katalogowy15
Widok Lublina
akwaforta barwna, papier;
18 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Gabriel Bodenehr exc (…)?
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Maksymilian FAJANS (1827-1890)
Nr katalogowy17
Warszawa
litografia na tincie, papier;
12,5 x 20,1 cm (wymiar odbitki),
sygn. na kamieniu l. d.: M. Fajans;
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Nr katalogowy21
W kąpieli
ołówek, papier; 24,8 x 36,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J Malczewski
sygn. p. d.: J Malczewski
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Adam SETKOWICZ (1876-1945)
Nr katalogowy101
Przed wyjazdem do miasta
akwarela, papier; 15,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Julian CEGLIŃSKI (1827-1910)
Nr katalogowy107
Na podwórzu, 1905
akwarela, papier; 19 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Cegliński / 1905 r.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)
Nr katalogowy111
Wrocław - barki na Odrze, 1951
akwarela, papier fakturowany;
36,5 x 54 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert 1951
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Nr katalogowy115
Postać dziecka przy stole, 1912
akwarela, papier; 21 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WW [monogram wiązany]
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Stanisław KOSZELIŃSKI (1876-1968)
Nr katalogowy117
Wiosna - akt nad stawem, 1937
pastel, tektura; 62,5 x 48 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Koszeliński 37r.
Cena wywoławcza.
5 200 zł
Erwin ELSTER (1887-1977)
Nr katalogowy119
Motyw z małego miasteczka z synagogą
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
42,5 x 53,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy124
Zabawa dzieci - szkic do „Słowiańskiego viribus unitis", 1939
olej, sklejka; 35 x 25 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
11 500 zł