Nr katalogowy: 101

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Nr katalogowy: 101

Przed wyjazdem do miasta

akwarela, papier; 15,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz