Nr katalogowy: 103

Andrzej OLEŚ (1886 - 1952)

Nr katalogowy: 103

Pod arkadą, 1937

ołówek, akwarela, papier; 34 x 25 cm;
sygn. l. d.: A. Oleś /1937