Nr katalogowy: 17

Maksymilian FAJANS (1827-1890)

Nr katalogowy: 17

Warszawa

litografia na tincie, papier;
12,5 x 20,1 cm (wymiar odbitki),
sygn. na kamieniu l. d.: M. Fajans;