Nr katalogowy: 113

Kazimierz LASOCKI (1871-1952)

Nr katalogowy: 113

Pejzaż z okolic Miłosnej, 1945

akwarela, papier; 24,5 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: K. Lasocki-Miłosna 1945 r.