Nr katalogowy: 124

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 124

Zabawa dzieci - szkic do „Słowiańskiego viribus unitis", 1939

olej, sklejka; 35 x 25 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman