Alfred LENICA (1899-1977)

421
Kompozycja czarna gwasz, papier;
28 x 41 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

422
Pejzaż, 1992 olej, płótno;
100 x 85 cm;
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

423
13 Caprice, 1960 olej, płótno,
65 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

424
Q7, 1999 olej, płyta;
134 x 98 cm;
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

425
Dyptyk, 1985 olej, płótno;
170 x 129,5 cm (wymiar każdego płótna);
Cena wywoławcza. 240 000 zł

Marek RADKE (ur. 1952)

426
Lawa, 1992 olej, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: MAREK RADKE /
„ Lawa" / 40 x 40 cm / olej /płotno / 1992
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Felicja PACANOWSKA (1907-2002)

427
Bez tytułu olej, płótno;
50 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Marek RADKE (ur. 1952)

428
Round, 2001 olej, płótno naklejone na deskę;
20 x 20 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Ryszard WINIARSKI (1936-2006)

429
Chance in game for two, 1989 akryl, płyta;
49 x 49 cm;
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

430
Muszle i langusta,1990 olej, płótno;
75 x 85 cm;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

431
Kobieta w błękitach, 1997-99 olej, płótno;
55 x 46 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Aleksander TUREK (ur. 1933)

432
Martwa natura, 2009 olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Turek 2009
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Artur NACHT-SAMBORSKI (1898-1974)

433
Kobieta w niebieskim berecie przy stole, 1960 olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: NachtSamborski.
Cena wywoławcza. 75 000 zł

Andrzej OKIŃCZYC (ur. 1949)

434
Rywalki, 1987 akryl, płótno;
120,5 x 180 cm;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Krzysztof WOJTAROWICZ (1957-2004)

435
Dzieci świata olej, płótno;
51 x 40,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Andrzej STROKA (ur. 1953)

436
Co dobre wieczorem, w południe już nie, 2009 akryl, płótno;
100 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

437
Bez tytułu olej, płótno;
66 x 47 cm;
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

438
Powiedz, 1988 akryl, płótno naklejone na deskę,
19,5 x 15 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Tomasz KARABOWICZ (ur. 1971)

439
Ruda brzydula, 2012 olej, płótno;
50,5 x 33,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Leon LEVKOWITCH (ur. 1936)

440
Portret mężczyzny technika własna, płótno naklejone na tekturę;
41 x 33 cm;
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Stanisław FRENKIEL (1918-2009)

441
Bez tytułu olej, płyta;
92 x 72,5 cm;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)

442
Chmurka, 2012 olej, płyta;
50 x 61 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Jan Andrzej PIWARSKI (ur. 1938)

443
Kronika Czasu III, 2002 olej, mączka marmurowa, płótno;
95 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Władysław KUFKO (ur. 1955)

444
Akwarium, 2012 akryl, olej, płótno;
81 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

445
Czerwone tulipany, 2012 akryl, płótno;
55 x 46 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

446
Przewlekła aura migrenowa, 2005 technika mieszana, płótno;
101 x 100,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

447
Blue, 2010 olej, płótno;
120 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Władysław KOZŁOWSKI (1921-1987)

448
Pejzaż, 1964 olej, płótno;
50,5 x 66,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Tadeusz KUTERMAK (1909-1990)

449
Niedzielny spacer, lata 50./60. XX w. olej, płótno;
57 x 64 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

450
Jeziorko Powsinkowskie - Tu się przeziębiałem, 2008 akryl, płótno;
60 x 73 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Robert SZCZEBIOT (ur.1987)

451
Pejzaż nocą, 2011 olej, płótno;
59 x 61,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Józef WASIOŁEK (1921-2008)

452
Pejzaż z kościołem w Niedźwiedziu pod Krakowem olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: J. Wasiołek
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Konrad SWINARSKI (1929-1975)

453
Pejzaż, ok. 1949 olej, płótno,
38 x 46 cm;
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Ryszard PIOTROWSKI (ur. 1952)

501
Erotyk, 2007 rzeźba, marmur kararyjski;
wys.: 51 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Aleksander DĘTKOŚ (ur. 1939)

502
Nadziej, 1999 brąz, kamienna podstawa,
wysokość całkowita: wys. 43,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Zdzisław STASZAK (1941-2012)

503
Adam i Ewa rzeźba drewniana, polichromowana,
wys. 47,5 cm;
Cena wywoławcza. 700 zł

601
Trzy szklanice myśliwskie, do piwa szkło, farby emaliowe;
Niemcy, XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

602
Pucharek masoński Czechy? Śląsk? ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

603
Wazonik kobaltowy szkło przeźroczyste, lazurowane kobaltem;
Czechy? 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

604
Wazon szkło barwione w masie;
Czechy, Karlovy Vary, firma Moser, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

605
Karafka i 6 kieliszków w stylu art-deco szkło fasetowane, trawione, lazurowane;
Czechosłowacja, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

606
Karafka art-deco szkło, srebro pr. 800;
Niemcy, WMF? lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

607
Zespół pojemników do przypraw z dekoracją różyczkami Francja, wytwórnia nieokreślona,
pocz. - 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

608
Cache - pot (osłonka na doniczkę) z makami Nieustalona wytwórnia europejska - Anglia?,
XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

609
Lustro z rusałką Nieustalona wytwórnia lub atelier autorskie,
Czechy?, Austro -Węgry?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

610
Para waz dekoracyjnych w oprawie z brązu z miniaturami alegorycznymi;
Niemcy, Berlin, Królewska Manufaktura
Porcelany (KPM), XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

611
Figurka mandaryna Chiny? - wyrób dekoracyjny przeznaczony
na rynek europejski, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

612
Figura chińskiego cesarza (lub mandaryna?) Wyrób dalekowschodni - Chiny (?),
XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł