Konstanty MACKIEWICZ (1894 -1985)
Nr katalogowy126
Pejzaż leśny
olej, sklejka; 54 x 62 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
Cena wywoławcza.
7 700 zł
Bencion RABINOWICZ - BENN (1905-1989)
Nr katalogowy128
Pejzaż
olej, płótno; 54 x 73 cm;
sygn. p. d.: Benn.
sygn. p. d.: Benn.
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Jakub Michał KASPROWICZ (1905-1975)
Nr katalogowy130
Na morzu o zachodzie
olej, płótno; 66 x 98,5 cm;
sygn. l. d.: JM. Kasprowicz
sygn. l. d.: JM. Kasprowicz
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Izaac PAILÉS (1895-1978)
Nr katalogowy132
Martwa natura z dzbanem i książką, ok. 1950
olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. l. d.: I. Pailes
sygn. l. d.: I. Pailes
Cena wywoławcza.
6 600 zł
Stefania MORAWSKA-ORDYŃSKA (1882-1968)
Nr katalogowy134
Kwiaty w wazonie, ok. 1930
olej, płótno; 81 x 65 cm
sygn. p. d.: Ordyńska
sygn. p. d.: Ordyńska
Cena wywoławcza.
9 300 zł
Mieszko (Mieczysław) JABŁOŃSKI (1892-1965)
Nr katalogowy136
Tryptyk huculski
olej, płótno; 72 x 203 cm, (wymiar całości),
zewnętrzne kwatery: 72 x 54,5 cm;
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Nathan GUTMAN (1898 - 1987)
Nr katalogowy146
Akt, ok. 1970
olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. l. d.: N.Gutman
sygn. l. d.: N.Gutman
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy150
Syn marnotrawny, 1923
olej, tektura; 26 x 36 cm,
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman / 1923
Cena wywoławcza.
9 300 zł
Max HANEMAN (1882-1944)
Nr katalogowy153
Górski potok, 1939
olej, płótno; 67 x 48,5 cm;
sygn. l. d.: m. haneman 1939
sygn. l. d.: m. haneman 1939
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Johannes Josephus DESTRÉE (1827-1888)
Nr katalogowy158
Zachód słońca nad polami
olej, deska; 12,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. J. Destree fc(t?)
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Henricus Egbertus VINKE (1831-1904)
Nr katalogowy160
Skrzypek
olej, płótno dublowane; 65 x 49 cm;
sygn. p. d.: HE. Vinke jr.
sygn. p. d.: HE. Vinke jr.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Frans FRANCKEN II (1581-1642) - krąg
Nr katalogowy162
Jezus w domu Marty i Marii
olej, deska;
16,5 x 22 cm.
16,5 x 22 cm.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
201
Portret męski
alabaster, na odwrocie metalowy znak
ochronny wytwórni;
Monachium 1891 (?)
ochronny wytwórni;
Monachium 1891 (?)
Cena wywoławcza.
1 300 zł
François RUDE (1784-1855)
Nr katalogowy204
Chłopiec z żółwiem
- „Neapolitański rybak bawiący się żółwiem”
Francja, model 1831-33;
odlew redukcji rzeźby XIX/XX w.
Francja, model 1831-33;
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Alfred BARYE (1839-1882)
Nr katalogowy206
Lew
brąz podstawa z czarnego kamienia,
na podstawie sygn. rzeźbiarza: BARYE
i odlewnika: F. BARBEDIENNE Fondeur
Cena wywoławcza.
5 000 zł