Margit REICH-SIELSKA (1903-1980)

115
Krzemieniec - Pejzaż z Krzemieńca z górą Królowej Bony w tle
gwasz, papier; 34 x 44,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Juliusz MAKAREWICZ (1854 - 1936)

116
Hucuł akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 41 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

117
Martwa natura myśliwska, ok. 1925 akwarela, tusz, papier; 48 x 36 cm;
sygn. l. d.: FPautsch (ołówkiem);
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

118
Widok na kościół Najświętszej Marii Panny w Krakowie akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier; 57,5 x 41cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Stanisław WYSPIAŃSKI (1869-1907)

119
Studium kobiety, 1902 pastel, papier żeberkowy, 37 x 37 cm;
sygn. p. d.: St. Wyspiański/ 1902
Cena wywoławcza. 380 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

120
Autoportret, 1930 olej, tektura; 16 x 12 cm;
sygn. l. g.: 1930 / Wlastimil / Hofman
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Irena WEISS-ANERI (1888-1981)

121
Autoportret olej, tektura; 44,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: aneri
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Bolesław STAWIŃSKI (1908-1983)

122
Aktorka teatru lwowskiego, 1942 olej, płótno; 54,5 x 46,5 cm;
sygn. na odwrocie p. d.: B. Stawiński
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

123
Święto Jordanu, ok. 1910 olej, płótno, 43,5 x 60,5 cm
sygn. p. d.: T. Axentowicz
Cena wywoławcza. 26 000 zł

Teofil ZALESKI (? - 1907)

124
W drodze na targ olej, płótno; 24 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Teofil Zaleski
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

125
Chłopiec siedzący przy stole, 1889 olej, płótno dublowane; 38 x 30 cm;
sygn. p. d.: A.W 89
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Zdzisław PĄGOWSKI (1909-1976)

126
Kobieta w stroju łowickim olej, sklejka; 32 x 23 cm;
sygn. p. d.: ZPągowski
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

127
Studium konia biorącego przeszkodę olej, tektura; 71,5 x 98,5 cm.
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Erno ERB ( 1890-1943)

128
Na straganie olej, tektura; 25,5 x 35 cm;
sygn. l. d.: EErb
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Erno ERB (1890-1943)

129
Przekupki olej, tektura, 39,5 x 29 cm;
sygn. p. d.: EErb
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

130
Żółte róże w wazonie z japońską czarką ok. 1950
olej, tektura; 35 x 100 cm;
sygn. z prawej: a. Karpiński
Cena wywoławcza. 23 000 zł

131
Wiosenne pąki, 1898 olej, tektura; 12,5 x 20,5 cm;
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza. 9 200 zł

132
Wieczorna cisza, 1899 olej, tektura; 22,5 x 30 cm;
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza. 11 500 zł

Edmund CIECZKIEWICZ (1872-1958)

133
Ucieczka przed burzą olej, sklejka; 21,5 x 25cm;
sygn. l. d.: E. Cieczkiewicz
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

134
Pejzaż z Jastrzębiej Góry olej, płótno naklejone na tekturę,
44 x 62 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: aneri
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Józef RAPACKI (1871-1929)

135
Wiosna, 1904 olej, płótno; 90 x 120 cm;
sygn. l. d.: JÓZEF RAPACKI / 1904 ROK
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

136
Pejzaż z chatą, 1924 olej, płótno; 50,5 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz 1924
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Ignacy PIEŃKOWSKI (1877-1948)

137
Morskie Oko, przed 1925 olej, płótno, 55,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Marceli HARASIMOWICZ (1859-1935)

138
Mokradła, 1919 olej, płótno; 80,5 x 150 cm;
sygn. l. d.: M Harasimowicz 1919
Cena wywoławcza. 44 000 zł

Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)

139
Pejzaż miasteczka, przed 1939 olej, płótno; 61 x 73 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Borysowski
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

140
Alejka przy dworze, ok. 1950 olej, sklejka, 23 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

141
Dworek olej, tektura; 49 x 68,5 cm;
sygn. p. d.: SKamocki (sygnatura słabo czytelna)
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)

142
Pejzaż z Kudowy z bramką, 1946 olej, płótno, 65 x 83 cm;
sygn. p. d.: Ebiche
Cena wywoławcza. 37 000 zł

Abraham NEUMAN (1873-1942)

143
Motyw z podróży po Normandii olej, tektura; 33 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: A. Neuman
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Zygmunt SCHRETER (1896 - 1977)

144
Cellerina zimą olej, płótno, 50 x 30 cm;
sygn. p. d.: Z.Schreter / Cellerina
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

145
Katedra Notre Dame w Paryżu olej, tektura; 27 x 35 cm;
sygn. l. d.: PARYŻ / ST. CZAJKOWSKI
Cena wywoławcza. 8 900 zł

Max HANEMAN (1882-1944?)

146
Widok z Boczania - Halny wiatr, 1937 olej, papier, sklejka (?); 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: m. hanemann / 1937.
Cena wywoławcza. 16 500 zł

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

147
Pejzaż z domami, 1931 olej, płotno, 50 x 64,5 cm;
sygn. p. d.: j. hrynkowski / 931
Cena wywoławcza. 5 900 zł

Kasper POCHWALSKI (1899-1973)

148
Irysy, 1934 olej, płótno; 74 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Kasper/Pochwalski/ 1934
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Kasper POCHWALSKI (1899-1973)

149
Akteon, 1940 olej, kredki, papier jasnobrązowy;
43 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)

150
Śniadanie w parku olej, gwasz, papier; 44 x 41cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz
Cena wywoławcza. 55 000 zł

Józef GRACZYŃSKI (1866-1939)

151
Wiejski pejzaż z przydrożnym krzyżem ok. 1910
olej, płótno, 85,5 x 139 cm;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

152
Spowiedź, 1909 olej, tektura; 13 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Vlastimil / 1909;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Henryk RODAKOWSKI ( 1823- 1894)

153
Studia hełmu, średniowiecznego miecza i srebrnej, barokowej patery, 1889
olej, płyta; 26,5 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 86 000 zł

154
Pejzaż ze snopkami, ok. 1945 olej, płótno, 44 x 64 cm;
sygn. p. d.: WWeiss
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Jan GRUBIŃSKI (1874-1946)

155
Pejzaż olej, płótno naklejone na sklejkę; 69,5 x 100 cm;
sygn. l. d.: J.Grubiński
Cena wywoławcza. 13 700 zł

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

156
Pejzaż olej, tektura; 14,9 x 19,5 cm;
sygn. l. d.: JAN STANISŁAWSKI
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Juliusz SŁABIAK (1917-1973)

157
Wilki zimą olej, tektura; 61 x 61 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak
Cena wywoławcza. 4 900 zł

Antoni TRZESZCZKOWSKI (1902-1974)

158
Portret Jerzego Biechońskiego w mundurze wojskowym;
olej, płótno; 60 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)

159
Przed polowaniem olej, płyta, 26,5 x 36 cm;
sygn. p. d.: I. Zygmuntowicz
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

160
sygn.: l. d.: Z. Rozwadowski 1925.
Cena wywoławcza. 33 000 zł

Juliusz SŁABIAK (1917-1973)

161
Pędzące sanie olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
Cena wywoławcza. 5 900 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

162
Portret konia, 1927 olej, tektura; 38 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1927
Cena wywoławcza. 13 500 zł