Nr katalogowy: 139

Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)

Nr katalogowy: 139

Pejzaż miasteczka, przed 1939

olej, płótno; 61 x 73 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Borysowski