Nr katalogowy: 122

Bolesław STAWIŃSKI (1908-1983)

Nr katalogowy: 122

Aktorka teatru lwowskiego, 1942

olej, płótno; 54,5 x 46,5 cm;
sygn. na odwrocie p. d.: B. Stawiński