Nr katalogowy: 147

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

Nr katalogowy: 147

Pejzaż z domami, 1931

olej, płotno, 50 x 64,5 cm;
sygn. p. d.: j. hrynkowski / 931