Nr katalogowy: 148

Kasper POCHWALSKI (1899-1973)

Nr katalogowy: 148

Irysy, 1934

olej, płótno; 74 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Kasper/Pochwalski/ 1934