Nr katalogowy: 140

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 140

Alejka przy dworze, ok. 1950

olej, sklejka, 23 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA