Nr katalogowy: 130

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 130

Żółte róże w wazonie z japońską czarką

ok. 1950
olej, tektura; 35 x 100 cm;
sygn. z prawej: a. Karpiński