Nr katalogowy: 162

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 162

Portret konia, 1927

olej, tektura; 38 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1927