Nr katalogowy: 152

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 152

Spowiedź, 1909

olej, tektura; 13 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Vlastimil / 1909;