Nr katalogowy: 818

Ferdynand LEVILLAIN,Ferdynand BARBEDIENNE

Nr katalogowy: 818

Patera z Dionizosem

brąz, częściowo złocony;
Francja, Paryż, lata 70-80. XIX w.