Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

329
K.F. 62, 1968 gips, metal, farba 28 x 48 x 5 cm; opisany i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Jerzy SKARŻYŃSKI (1924 - 2004)

330
Martwa natura z dwiema gitarami, ok.1945 olej, tempera, płótno naklejone na tekturę, 26 x 35 cm; sygn. l. d.: Jerzy Skarżyński (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

331
Św. Filip Apostoł akwarela, gwasz, papier, 21,5 x 17,5 cm; sygn. na odwrocie: J. NOWOSIELSKI
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

332
7.III.72, 1972 olej, płótno, 74 x 60 cm; sygn. i dat. na blejtramie: 7.III.72 FIJAŁKOWSKI
Cena wywoławcza. 69 000 zł

Alfred ABERDAM (1894 - 1963)

333
Tańczące postacie, 1959 olej, płótno, 46 x 61 cm; sygn. na odwrocie: Aberdam / Paris / (1959);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

334
Znaki wiosny, 1962 olej, płótno, 62 x 85 cm; sygn. l.d.: J. Kraupe
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

335
Kompozycja, 1963 olej, płótno, 50 x 65 cm; sygn. p. d.: 5. 1963 / Kantor
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Tomasz CIECIERSKI (ur. 1945)

336
Piramidy, 1984 pastel, papier, 80 x 110 cm; sygn. i opisany u dołu: T. Ciecierski "Piramidy" 1984
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Alfred LENICA (1899 - 1977)

337
Kompozycja technika własna, papier, 20 x 28,5 cm; sygn. p.d.: Lenica
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

338
Martwa natura z motylem, 2002 tempera żółtkowa, płótno, 160 x 136 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Władysław HASIOR (1928 - 1999)

339
Z cyklu: Kapliczka domowa, 1994 asamblaż, 56 x 37 cm; praca sygn. i opisana na odwrocie wraz z dedykacją
Cena wywoławcza. 3 500 zł

340
Casanova, 1987 asamblaż, wys. 40 cm; sygn. i dat. na spodzie wraz z dedykacją
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

341
Portret artysty, 1969 technika własna, 182 x 122 cm; na odwrocie opis autorski oraz nalepka
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903 - 1987)

342
Artysta w pracowni, 1943 pastel, akwarela, papier, 97.5 x 67,5 cm; sygn. i dat. p. d.: T. czerwiec 1943 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Roman ZAKRZEWSKI (ur. 1955)

343
Kobieta, 1989 akryl, płótno, 120 x 81 cm; sygn. na odwrocie: .R.ZAKRZEWSKI.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Leszek SOBOCKI (ur. 1934)

344
Chmura, 1987 olej, płótno, 101 x 73,5 cm; sygn. i dat. p. d.: SOBOCKI 87
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

345
Morskie Oko - Świt III olej, płótno, 52 x 62 cm; sygn. p. d.: Szancenbach; na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Romuald ORAMUS (ur. 1953)

346
Przed kąpielą - z cyklu "Rytuały codzienności" XVI, 2002-2003 olej, płótno, 100 x 140 cm; sygn. l. d.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

347
Port w Askim I, 1990 olej, płótno, 70,5 x 100,5 cm; sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Mikołaj WOŁKOWYCKI (ur. 1925)

348
Bez tytułu olej, płótno, 95 x 64,5 cm; sygn. l. d.: m Wołkowycki
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Lucjan ORZECH (ur. 1946)

349
Sonata klasyczna, 1988 olej, płótno, 99 x 98 cm; napisy autorskie na odwrocie
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Marek PALUCH (ur. 1954)

350
Góra, 2009 olej, płyta, 100 x 80 cm; sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Barbara MASSALSKA (1927-1980)

351
Grób, 1977 olej, płótno, 100 x 160 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Zbigniew JASKIERSKI (1928 - 1969)

352
Kompozycja abstrakcyjna gwasz, tektura, 48,5 x 68,5 cm; sygn. p. d.: Z. JASKIERSKI
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

353
Guignol olej, płótno, 46 x 31 cm; sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Marek AŁASZEWSKI (ur. 1942)

354
Zakazany owoc olej, płótno, 90 x 40 cm; sygn. l.g.: AŁASZEWSKI
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

355
Podniebne zaloty, 1999 olej, płótno,120 x 100 cm; sygn. i dat. l. d.: T. Sętowski 1999
Cena wywoławcza. 36 000 zł

Teofil OCIEPKA (1891- 1978)

356
Pejzaż z aniołem i demonem, 1970 olej, karton, 33,5 x 23,3 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: T. Ociepka / 1970
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Henryk WANIEK (ur. 1943)

357
Pejzaż fantastyczny akwarela, papier, 25,5 x 36,5 cm; sygn. p. d.: Henryk Waniek
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Andrzej FOGTT (ur. 1950)

358
Nimfy olej, płótno, 59,5 x 83,5 cm; sygn. na odwrocie: Fogtt
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Henryk WANIEK (ur. 1943)

359
Bez tytułu, 1979 olej, płyta, 55 x 74 cm; sygn. i dat. p. d.: henryk waniek 1978
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Witold PAŁKA (ur. 1928)

360
Orkiestra, 2004 olej, płótno, 70 x 90 cm; sygn. i dat. p. g.: Pałka / 2004
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Hanna BRZUSZKIEWICZ (ur. 1934)

401
Heliocentryzm II, 1973 kamionka szkliwiona, 70 x 70 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Leszek NOWOSIELSKI (1918 - 1999)

402
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Tadeusz ŁODZIANA (ur. 1920)

403
Kadr brąz na drewnianej podstawie; wys. 29 cm; sygn. z boku: TŁ
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Igor MITORAJ (ur. 1944)

404
Twarz zawoalowana metal srebrzony, na marmurowym postumencie, wys. 10 cm; sygn. z przodu u dołu: IG0R MITORAJ
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)

405
Głowa, ok. 1962 gips patynowany, wys. 21,5 cm
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Nuria TORTRAS (ur. 1926)

406
Alegoria kobiecości brąz patynowany, wys. 89 cm; sygn. na podstawie
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Zofia WOLSKA (ur. 1934)

407
Ikar III, 1997 brąz, wys. 46 cm; sygn. i num.: 6/5/97/ZW
Cena wywoławcza. 9 200 zł

Pablo PICASSO (1881 - 1973)

501
Talerz Kobieta z gołąbkiem, lata 50. XX porcelana, odbitka, średnica 24,4 cm; sygn. na spodzie: Picasso oraz wytwórnia: LIMOGES
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jean COCTEAU (1889-1963)

502
Talerz kogucikiem, 1959 porcelana, średnica 24,4 cm; sygn. p. d.: Jean Cocteau / 1959
Cena wywoławcza. 1 200 zł

503
Figurka porcelana, malowana naszkliwnie i złocona, Katowice, Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych Steatyt
Cena wywoławcza. 650 zł