Nr katalogowy: 356

Teofil OCIEPKA (1891- 1978)

Nr katalogowy: 356

Pejzaż z aniołem i demonem, 1970

olej, karton, 33,5 x 23,3 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: T. Ociepka / 1970